- Cudy

● 10/100/1000 Mbps RJ45 порта с автоматично договаряне(разпознава скороста на включеното у-во), поддържащи Auto-MDI/MDIX(разпознава типа кабел)
● Съответства на стандартите IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3x
● Поддържа MAC (auto-learning and auto-aging) адреси
● Cudy green технология, спестява до 85% (Консумацията на енергия автоматично се настройва според статуса на връзката и дължината на кабела)
● Plug & Play
Интерфейс: 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation ports
Мрежови стандарти: IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX,IEEE802.3ab 1000Base-T,IEEE802.3az
Кабели: 10BASE-T: UTP category 3,4,5 cable (maximum 100m)
100BASE-Tx: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5e, 6 cable (maximum 100m)
LED индикатори: Power, Link/Act LEDs
Switching капацитет: 16Gbps
Захранване: DC 5V /1A(adapter)
Размери: 143 x 72.7 x 26.9 mm
Тегло: 215гр.
● 10/100/1000 Mbps RJ45 порта с автоматично договаряне(разпознава скороста на включеното у-во), поддържащи Auto-MDI/MDIX(разпознава типа кабел)
● Съответства на стандартите IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3x
● Поддържа MAC (auto-learning and auto-aging) адреси
● Cudy green технология, спестява до 85% (Консумацията на енергия автоматично се настройва според статуса на връзката и дължината на кабела)
● Plug & Play
Интерфейс: 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation ports
Мрежови стандарти: IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX,IEEE802.3ab 1000Base-T,IEEE802.3az
Кабели: 10BASE-T: UTP category 3,4,5 cable (maximum 100m)
100BASE-Tx: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5e, 6 cable (maximum 100m)
LED индикатори: Power, Link/Act LEDs
Switching капацитет: 16Gbps
Захранване: DC 5V /1A(adapter)
Размери: 143 x 72.7 x 26.9 mm
Тегло: 215гр.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Портове | 8 x RJ-45 |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3x; IEEE 802.3az |
| Работна температура | 0 до 50°C |
| LED индикатори | Link/Act; Power |
| Размери | 143 x 72.7 x 26.9 mm |
| Захранване | DC 5V, 0.5A |
| Тегло | 0.22кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой портове (count) | 8 |
| Скорост на портовете | Гигабит |
| Тип суич | Неуправляем |
| PoE поддръжка | Не |
| Форм фактор | Настолен |
| Слой | Слой 2 |
| SFP портове (count) | 0 |
| SFP+ портове (count) | 0 |
| Капацитет на превключване (Gbps) | 16 |
| PoE бюджет (W) | 0 |
| VLAN поддръжка | Не |
| Стекируем | Не |
| Без вентилатор | Да |
| Тегло | 0.22кг |
Суич Cudy GS108D, 8 порта, Gigabit, Неуправляем
Разширете мрежата си с Cudy GS108D – 8-портов Gigabit суич, който осигурява надеждна и бърза свързаност за дома или малкия офис. Инсталацията е „включи и работи“ без нужда от конфигурация, а Auto-MDI/MDIX елиминира необходимостта от кросоувър кабели.
Ключови Предимства
- 8 Gigabit порта — Свържете до 8 устройства със скорост до 1000 Mbps за гладко прехвърляне на файлове и стрийминг.
- Без вентилатор и безшумен — Няма движещи се части, което гарантира нулев шум – идеален за тихи среди.
- Енергийно ефективен — Съвместим с IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet за намалена консумация на енергия.
- Auto-MDI/MDIX — Автоматично разпознава типа кабел, може да използвате прави или кросоувър кабели.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Брой портове | 8 |
| Скорост на портовете | Гигабит |
| Тип суич | Неуправляем |
| PoE поддръжка | Не |
| Форм фактор | Настолен |
| Без вентилатор | Да |
| Капацитет на превключване | 16 Gbps |
| MAC адресна таблица | 8K |
| Поддръжка на Jumbo frames | 9K байта |
| Стандарти | IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.3az |
Какво има в кутията
- Суич Cudy GS108D
- Захранващ адаптер
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









